Kõvad mehed ja naised roomasid võidu torudes ja mudas

Tänavuse Kõva Mehe jooksu võitis Viljandist pärit Joosep Tammemäe, kes edestas konkurente rohkem kui nelja minutiga. See oli talle juba neljas kord sel keeruka rajaga jooksul triumfeerida. Foto: Villi Hunt

Porimülkad, kohati rinnuni vesi ja põlvini hein, torud, vallid, müürid – see on vaid väike osa Kõva Mehe jooksu rajast, mille tänavustest läbinutest astus pjedestaalile kõige enam just Viljandi spordihunte.

Seekordne, 13. Icebugi Kõva Mehe jooks sai Tallinna lähedal Saue vallas Saunapunktis teoks möödunud laupäeval. Nagu nimigi ütleb, pole see just tavapärane jooksuvõistlus. 10-kilomeetrisel distantsil tuli 414 osalejal läbida mitmesuguseid takistusi.