P, 5.02.2023

Kergejõustiku meistrivõistlustel trotsiti kehva ilma

Egon Valdaru
, reporter
Kergejõustiku meistrivõistlustel trotsiti kehva ilma
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Odaviskes maailma tippu pürgiv Gedly Tugi osales maakonna meistrivõistlustel kuulitõukes, mille ta võitis, ning vihmasadu trotsides kettaheites, mis tal paraku ebaõnnestus.
Odaviskes maailma tippu pürgiv Gedly Tugi osales maakonna meistrivõistlustel kuulitõukes, mille ta võitis, ning vihmasadu trotsides kettaheites, mis tal paraku ebaõnnestus. Foto: Elmo Riig

Esmaspäeval ja teisipäeval peeti Viljandis maakonna kergejõustiku meistrivõistlusi, kus mõõtu võtsid nii täiskasvanud kui noored.

Treener Ants Kuusik nentis, et osalejaid oli hõredalt ning valdavalt olid võistlejad noorteklassi sportlased. «Rõõmustas see, et Keio Kits on jooksurajal tagasi. Tema ja Kevin Ervald tegid päris korraliku tulemuse,» sõnas ta.

Treener Tiit Aru tõi välja veel selle, et U-20 vanuseklassis võistelnud Enrico Hänilene sai hea tulemuse kolmel alal – kuulitõukes, kettaheites ja odaviskes. Kuulitõukes ületas ta 17 meetri joone ning oda lennutas ta rohkem kui 65 meetri kaugusele. Need tulemused sündisid noorteklassi vahenditega, aga pikakasvulisel noormehel on treeneri arvates kõigil neil aladel päris kõva potentsiaal kas või maailma tippu pürgida.

Märksõnad
Tagasi üles