K, 28.09.2022

Politsei tabas Kamara tanklasse sisse murdnud mehed. Himustati kohvitopse ja suitsu

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Politsei tabas Kamara tanklasse sisse murdnud mehed. Himustati kohvitopse ja suitsu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tanklasse sisenemiseks purustasid vargad klaasist ukse.
Tanklasse sisenemiseks purustasid vargad klaasist ukse. Foto: Erakogu

Kolmapäeva varahommikul tabasid politseinikud Pärnus kolm meest, keda kahtlustatakse öösel Mõisaküla külje all Kamara tanklasse sissemurdmises.

"Sündmused Viljandimaal said alguse kella 4.30 paiku, kui häirekeskusele laekus teade sissemurdmisest Kamara küla tanklasse, kust esialgse info kohaselt oli varastatud sigarette ning kast kohvitopsidega," kirjeldas Viljandi jaoskonna juhtivuurija Liia Pilt. "Teatele reageerinud politseinikud sündmuskohalt kedagi ei leidnud. Küll olid politseinikele asjaolude selgitamises ning edasistes toimingutes suureks abiks nii tankla turvakaamerate salvestised kui ka kohalike tähelepanekud sõiduki kohta, millega tankla juurest lahkuti."

Ta lisas, et ajal, mil politseiuurijad ja kriminalistid tankla juures esmaseid menetlustoiminguid tegid, alustasid teised patrullid kirjeldatud sõiduki otsimist maakonnas. Kahtlustatavate otsimises lõid kaasa Lääne prefektuuri politseinikud, kes varahommikul oma piirkonnas liikuvad sõidukid teravama tähelepanu alla võtsid.

Veidi pärast kella 8 õnnestus Pärnu politseinikel kuriteos kahtlustatavad koos kirjeldatud sõiduautoga Pärnus Tallinna maanteel tabada. Sõidukis olid kolm meest ja osa tanklast varastatud kraamist. Mehed peeti kuriteos kahtlustatavana kinni ning täpsemate üksikasjade selgitamiseks alustati kriminaalmenetlust.

Märksõnad
Tagasi üles