Meie motojärelkasv tõi lõunanaabrite juurest medalikohti

Möödunud laupäeval sai 85 cc klassis kimanud Viljandi motoklubi sõitja Romeo Pikand Lätis Gulbenes noorte motokrossi karikavõistluste etapil kolmanda koha. Foto: Marko Saarm

Möödunud laupäeval peeti Gulbenes Läti noorte motokrossi karikavõistluste esimene etapp, kus osalesid ka Viljandi motoklubi kasvandikud. Kolmanda kohaga naasid oma klassi arvestuses Marten Raud ja Romeo Pikand.

Kohal käinud Ergo Pikandi sõnul on motokrossis nagu teistelgi aladel võistlused tasapisi pihta hakanud ja Viljandi poisid käisid vormi proovimas möödunud nädalavahetusel Lätis. "Viljandi motoklubi noored tegid head sõidud," ütles Pikand.

65 cc juunioride klassi arvestuses tuli Viljandi motoklubi esindaja Marten Raud kahe sõidu kokkuvõttes kolmandaks. Selles klassis võitis Enriko Peilmann, teine oli Lucas Leok.