R, 9.12.2022

«Pärimusa» piletimüük algas hoogsalt

Margus Haav
, reporter
«Pärimusa» piletimüük algas hoogsalt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kukerpillid astusid üles esimesel "Pärimusal". Suvel saab neid lossimägedes taas näha.
Kukerpillid astusid üles esimesel "Pärimusal". Suvel saab neid lossimägedes taas näha. Foto: Madis Sinivee

Viljandi pärimusmuusika festivali asemel peetavate kontsertide «Pärimusa 2.0» piletimüük algas esmaspäeval ja sellise hooga, et mõlemaks päevaks oli neli tundi pärast müügi algust jäänud umbes 150 piletit. Mõlemaks päevaks läks müüki 800 piletit. Korraldajad ei söandanud prognoosida, kas ja kui palju teisipäeva hommikuks veel pileteid saadaval on.

«Müük algas oodatust isegi tormilisemalt. Laupäevased lähevad pisut kiiremini kui reedesed,» rääkis Eesti pärimusmuusika keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Annika Vihmann. «Tegime nädalavahetuseks meie keskuse uudiskirjaga liitunutele eelisostuõiguse. Ehk siis reedest pühapäevani said uudiskirjaga liitunud osta pääsmeid enne teisi ja suur huvi sai alguse juba sealt, kui kõik selleks tarbeks arvestatud piletid ära müüsime.»

«Pärimusa 2.0» leiab aset 24. ja 25. juulil lossimägedes Teisel Kirsimäel. Mõlemal päeval on programm sama. Korraldajate kinnitusel proovitakse lava sättida nii, nagu oli algusaja folkidel, ehk siis näoga Kaevumäe poole Kirsimäe müüri äärde. Esimene «Pärimusa» peeti Viljandis 15. mail 1993 ning sellest muusikapeost kasvaski folgifestival.

Märksõnad
Tagasi üles