K, 28.09.2022

Saarepeedil said lapsed lõpuks hullata

Kaie Mölter
, reporter
Saarepeedil said lapsed lõpuks hullata
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Eile leidis Saarepeedil aset meeleolukas üritus lastekaitsepäeva tähistamiseks. Nagu enamasti ikka, oli batuut lustijate lemmik.
Eile leidis Saarepeedil aset meeleolukas üritus lastekaitsepäeva tähistamiseks. Nagu enamasti ikka, oli batuut lustijate lemmik. Foto: Elmo Riig

Koroonaviirusest tingitud kitsenduste tõttu suurt lastekaitsepäeva üritust Viljandis ei olnud, kuid väiksemates kohtades neid ikka tehti. Näiteks Saarepeedi rahvamaja ja noortekeskus korraldasid maastikumängu, küpsetasid õues pannkooke ja lapsed võisid lustida batuudil.

Noorsootöötaja Getter Kahro sõnul tuli lapsi kohale üllatavalt palju. «Eelregistreerimine oli üsna tagasihoidlik ja selle järgi arvasime, et tulijaid on vähe, kuid praegune pilt on väga rõõmustav,» hindas Kahro lastekaitsepäevast osavõttu ja lisas, et vanemad tõid lapsi autodega kaugematest küladest, näiteks Karulast ja Moorist, Saarepeedi asulast olid vaid mõned.

«Küllap siinsed lapsed on üksteist pisut rohkem näinud,» oletas rahvamaja juhataja Ille Mirka, miks kaugemate külade lapsi rohkem on kohale tulnud ja täpsustas, et kõik on Saarepeedi kooli lapsed.

Märksõnad
Tagasi üles