L, 1.10.2022

Purjus murutraktorist rammis kolm korda suurt veokit

Üllar Priks
, reporter
Purjus murutraktorist rammis kolm korda suurt veokit
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 5
Politsei saabudes oli murutraktori juht sündmuskohalt juba lahkunud.
Politsei saabudes oli murutraktori juht sündmuskohalt juba lahkunud. Foto: Kenno Soo

Kolmapäeval enne kella poolt kolme päeval juhtus liiklusõnnetus Viljandimaal Põhja-Sakala vallas Kärevere külas, kus joobes murutraktori juht sõitis otsa poolhaakega Scania veoautole, kes tõi teetööde jaoks kruusa.

Sündmuspaigal viibinud vabakutselise fotograafi Kenno Soo sõnul oli politsei saabumise ajaks joobes murutraktori juht sündmuskohalt lahkunud. Mees tabati läheduses asuva talu juurest ning politsei tuvastas tal kriminaalse joobe. Veoautot juhtinud mehe ütlemist mööda oli murutraktor vähemalt kolm korda vastu veoautot sõitnud, enne kui seisma jäi. "Joobes murutraktori juht ütles, et ta on juba neli päeva jutti joonud," märkis Kenno Soo.

Politsei perssiesindaja Kerly Virk kinnitas telefonitsi Soo tähelepanekuid, aga ei soovinud kommenteerida asjaosaliste ütlusi, kuni nad pole üle kuulatud. Üksiti lisas Virk, et veoautol nähtavaid kahjustusi esialgu ei leitud. "Sõiduki omanik laseb masina täiendavalt üle vaadata, kas varakahju üldse tekkis. 64-aastase murutraktoristi suhtes alustati menetlust, kuna ta juhtis sõidukit joobnuna," lausus pressiesindaja.

Märksõnad
Tagasi üles