Presidendi kultuurirahastu ootab sotsiaaltöö preemia kandidaate

Möödunud aasta juunikuus andis presidendi kultuurirahastu sotsiaaltööpreemia sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsioonikeskusele. Vasakul on keskuse juht Rita Kerdmann ning paremal president Kersti Kaljulaid.

FOTO: Mihkel Maripuu (Postimees)

Presidendi kultuurirahastu annab sel kevadel teist korda välja sotsiaaltöö preemia, mis on mõeldud inimesele või organisatsioonile, kelle tegevus aitab parandada ühiskonnas ebasoodsal positsioonil olevate inimeste toimetulekut ja elukvaliteeti.

«Preemiaga soovib presidendi kultuurirahastu tunnustada neid inimesi, kes märkavad nõrgemaid ja seisavad nende eest. Otsime algatusi, mis on sündinud ja kasvanud inimeste tööalasest või vabatahtlikust initsiatiivist, paraku tihti ka kodusest perekondlikust probleemist, ja leidnud järgijaid. Otsime kandidaate, kes on teinud hea südamega ja heast tahtest oma tööd. Sõltumata sellest, kes võidab, soovin tänada Eesti sotsiaaltöötajaid ja kõiki teisi, kes suure südame ja vabatahtliku tööga märkamisse panustavad,» ütles president Kaljulaid.

Kandidaate saavad üles seada nii tingimustele vastavad inimesed ja organisatsioonid ise kui ka nende kolleegid ja koostööpartnerid. Kandideerimiseks tuleb hiljemalt 12. maiks (kaasa arvatud) saata e-posti aadressil

vpinfo@vpk.ee kuni 6000 tähemärgi pikkune ülevaade kandidaadi tegevusest, selle tähtsusest, tulemustest ja mõjust.

Preemia suurus on 5000 eurot ja seda rahastab Cleveron. Möödunud aastal sai esimese preemia Viljandi haigla sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsioonikeskus oma töö eest sõltuvushaigete aitamisel.

Tagasi üles
Back