Saada vihje

Tänavune koolivaheaeg tuleb teistmoodi

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Linnaisad otsustasid inimeste liikumiskeelust üleastumise vähendamiseks Lastepargi pumpraja aiaga piirata. Korraga pääseb sinna sõitma kuus inimest.
Linnaisad otsustasid inimeste liikumiskeelust üleastumise vähendamiseks Lastepargi pumpraja aiaga piirata. Korraga pääseb sinna sõitma kuus inimest. Foto: Elmo Riig

Esmaspäevast algab kooliaasta neljas vaheaeg. Koroonapandeemia tõttu tuleb see varasematest teistmoodi sisustada, soovitavalt tubastes tingimustes ja teistest eraldi. Üks mis kindel: vaheaeg pidamata ei jää.

«Lapsed on koolitööst väsinud, mitte midagi tegemine kulubki neile ära,» arvas Viljandi abilinnapea Janika Gedvil.

Teatavasti on koolijütsid üle kuu aja juba kodus distantsõppel olnud. Suure-Jaani kooli õpetaja Taive Murd soovitas õpilastel vaheajal pead tuulutada. «Õpilased võiksid nüüd päriselt puhata. Soovitatavalt ekraanivabalt,» ütles Murd.

Kommentaarid
Tagasi üles