, Reporter
Viljandimaa meistrivõistlused saalijalgpallis
Viljandimaa meistrivõistlused saalijalgpallis Foto: Marko Saarm

Täna peeti Viljandi spordihoones Viljandimaa meistrivõistlusi saalijalgpallis.

Iga-aastastel saalijalgpalli meistrivõistlustel mängis kokku kaheksa võistkonda, kes olid paigutatud kahte alagruppi. Peale alagruppide selgitati kummagi alagrupi kahe edukaima meeskonna vahel välja esikolmik ja neljanda koha saaja. Võistluse võitis finaalmängus 2:1 võiduga LX Motorsi meeskond, kelle paremust tunnistama pidanud FC Tarvastu sai teise koha. Kolmanda koha sai turniiril Viljandi JK Tuleviku U21 meeskond, kes kolmanda koha mängus oli 2:1 tulemusega üle Põhja-Sakala meeskonnast. Viiendale kohale platseerus meeskond Rossa Sõbrad, kuuendale Viljandi JK Tulevik III, seitsmendale FC Mulgi ning kaheksandale kohale meeskond GSW. Kokku osales turniiril 82 mängijat.