Viljandi Tulevikus hakkab mängima keskkaitsja Marco Budic

Keskkaitsja Marco Budic hakkab mängima Viljandi Tuleviku värvides. FOTO: Koit Nagel

Tulevik andis teada, et möödunud hooajal esiliiga B-tasandil Tabasalu jalgpalliklubi esindanud keskkaitsja Marco Budic liitus Viljandi Tuleviku jalgpalliklubiga.

"Olen Viljandis saadud võimaluse eest äärmiselt tänulik," ütles Marco Budic lepingu allkirjastamise järel. "Teen kõik, mis minu võimuses, et aidata meeskonnal ja klubil algavast hooajast maksimum võtta."

Tuleviku esindusmeeskonna peatreener Sander Post ütles, et Marco Budic on noor ja perspektiivikas kaitsja, kes näitas end madalamal liigatasemel veedetud poole hooaja jooksul heast küljest. "Olen teoks saanud tehinguga rahul ning ühtlasi tänulik klubile selle eest, et tööka ning tulemusele keskendunud noore mehe mängijaõigused Tulevikule hangiti."

Homme oma 20. sünnipäeva tähistav Marco Budic on Austria kodakondsusega horvaat. Tema esimene klubi Eestis oli Tabasalu JK, millega ta liitus mullu suvel Austria viiendal liigatasandil pallivast koduklubist Floridsdorfer AC. Varem on Budic jalgpalliharidust omandanud ka 24-kordse Austria meistri FK Wieni noortesüsteemis. Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga B-tasandil sai mängumees mullu poole hooajaga kirja 20 kohtumist, milles lõi kaks väravat. Käimasolevas Evald Tipneri karikasarjas lülitas Budici 1/16-finaalis löödud värav konkurentsist valitseva meistri Tallinna FC Flora duubelmeeskonna.

Tagasi üles
Back