Ugalas jõuab lavale mõru armastuslugu 

Kaie Mölter
, reporter
Copy
Lavastuses "Triller" teeb oma esimese rolli Ugala teatris külalisnäitleja Mirtel Pohla.
Lavastuses "Triller" teeb oma esimese rolli Ugala teatris külalisnäitleja Mirtel Pohla. Foto: Heigo Teder

Sõbrapäeval, 14. veebruaril esietendub Ugala teatris mõru armastuslugu "Triller", mille lavastab Taago Tubin ning kus mängivad Kadri Lepp, Janek Vadi, Tarvo Vridolin ja esimest korda Ugala teatris külalisena kaasa tegev Mirtel Pohla.

Ootamatute pööretega ning pineva süžeega "Trilleri" tegevus hakkab hargnema, kui ühel õhtul saabub naine koju ja avastab oma mehe kohta midagi väga ehmatavat. Ta ei oska teha muud kui paluda appi oma hea sõbranna. See on esimene samm nelja inimese elusid puudutavas sündmuste jadas. Iga järgmine samm toob kaasa ettearvamatuid ja üha kaugemale ulatuvaid tagajärgi. Kuhu võib viia üks esmapilgul kergekaalulisena näiv tegu, kui mängus on armastus? 

"Kaks abielupaari. Armastus ja lähedased sõprussidemed. Ohtlikud suhted, ohtlikud mängud. Patt oleks ette paljastada midagi rohkem, sest see on ju triller. Siiski ei ole selles loos vaid ootamatusi ja põnevust, vaid ka küsimus, kui kaugele on inimesed valmis minema armastuse (?) nimel," kirjutas lavastaja Taago Tubin esietenduse eel läkitatud pressiteates. 

2016. aastal Hollandis esietendunud "Trilleri" autorid on Vietnami päritolu näitlejanna ja kirjanik Nhung Dam (sündinud 1984) ja hollandi lavastaja Koos Terpstra (1955). Lavastuse kunstnik on Pille Jänes, muusikaline kujundaja Taago Tubin, helikujundaja Lauri Lüdimois, valguskujundaja Laura Maria Mäits ning videokunstnik Kärt Petser. 

Lisaks Ugala teatrile saab lavastust "Triller" sel kevadel näha Rakvere teatris, Kumu auditooriumis ning NUKU teatri Ferdinandi saalis, teatas teater.

Homses Sakalas räägivad esietenduseks valmistumiseks näitlejad Mirtel Pohla ja Kadri Lepp.

Märksõnad

Tagasi üles