Meistriliiga meeskond alustas aastat kaotusega

Veidi enam kui kuu tagasi võõrustas Viljandi HC samuti HC Kehra / Horizon Pulp & Paperit. Toona mängiti viiki. Kolmapäevases mängus viskasid külalised kodumeeskonnast koguni üheksa väravat rohkem. Foto: Marko Saarm

Kolmapäeva õhtul võõrustas Viljandi HC pärast rohkem kui kuuajalist meistriliiga mängude pausi HC Kehra / Horizon Pulp & Paperit. Põhiturniiri poolitav kohtumine lõppes vastaste 30:21 võiduga.

Viljandi spordihoones peetud 11. vooru kohtumise juhatas sisse külaliste kohe avaminutil visatud värav – käe sai valgeks Dmõtro Jankovski. Sellest hoolimata algas mäng kodumeeskonnale rõõmsates toonides: Viljandi HC esimese värava sai protokolli kirja vigastuspausilt naasnud Sergei Rodjukov.

Ent vastaste võõrleegionäri Vladislav Naumenko kaks tabamust viisid kehrakad mängu 3:1 juhtima. Kodumeeskonna väravasuul seisev Marten Tamme ei lasknud vahel suuremaks rebeneda, aga realiseerimisega jäädi hätta. Sergio-Silver Kreegimaa kiirrünnakust tuli 13. minutil seisuks 7:3. Aleksander Pertelson vähendas vahe mitmel korral kaheväravaliseks, kuid enne poolaja lõppu läksid kehrakad 5:1 spurdiga eest. Riietusruumi mindi seisul 17:11.