Terje Pennie ja Garmen Tabor tõid kohviku pilgeni rahvast täis

Triin Loide
, reporter
Copy
Terje Pennie ja Garmen Tabor vestlesid teatritee algusest ja edasisest kulgemisest, omavahelisest sõprusest ning elu- ja teatriseikadest.
Terje Pennie ja Garmen Tabor vestlesid teatritee algusest ja edasisest kulgemisest, omavahelisest sõprusest ning elu- ja teatriseikadest. Foto: Heigo Teder

Ugala 100. hooaja kohtumisõhtute sarja "Kolleeg kohtub kolleegiga" kolmas vestluspaar olid näitleja Terje Pennie ja teatrijuht Garmen Tabor. Teatri turunduse ja avalike suhete juht Mari Nurk andis pressiteates teada, et kohtumist kogunes uudistama üle saja inimese. Teatrikohvik oli pilgeni huvilisi täis ning käiku läksid ka lisatoolid.

Hubasel kohtumisõhtul sai kuulda mõlema naise teatritee algusest ja edasisest kulgemisest, omavahelisest sõprusest ning erinevatest elu- ja teatriseikadest. Juttu tuli ka ETV sarjast "Õnne 13", milles neid näha saab.

Terje Pennie tähistas 9. jaanuaril oma 60. sünnipäeva. Olles Viljandi teatrisõpradele tuttav juba varasemate lavatööde kaudu, tegi ta koosseisulise näitlejana Ugalas oma esimese rolli alles kolm aastat tagasi Liis Aedmaa autorilavastuses "Emadepäev", mis on publikumenukina seniajani mängukavas ja läheneb etenduste arvult juba sajale. Samuti saab Penniet näha Ugala lavastustes "Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus" ning "Lotomiljonärid".

2019. aasta suve hakul sai Ugala teatri uueks juhiks varem näitleja ja pedagoogina tuntud Garmen Tabor. Näitlejatöö pole aga Garmenil unarusse jäänud ja muusikalisõprade rõõmuks näeb teda üles astumas Ugala teatri möödunud aasta kõige menukamas lavastuses "Once".

Lisaks partnerlusele teatrilaval on Terje ja Garmen aastaid olnud ansamblikaaslased Draamateatrist võrsunud kandleküttebändis Eluõied.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles