Eesti tegi Luksemburgile võõrsil tuule alla

Neljapäeval võitis Eesti käsipallikoondis 2022. aasta Euroopa meistrivõistluste valiktsükli kohtumises Luksemburgi tema kodusaalis 38:33 (18:17). Eesti puuri valvas Viljandist pärit Rasmus Ots.

FOTO: Sander Ilvest

Neljapäeval alustas Eesti meeste käsipalli rahvuskoondis 2022. aasta Euroopa meistrivõistluste valiktsüklit võõrsil võiduga Luksemburgi üle 38:33 (18:17). Resultaadi eest kandis enim hoolt Viljandi käsipallikasvandik Karl Toom, kes viskas kümme väravat.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Mõisakülast pärit ja Viljandi HC-st tuule tiibadesse saanud käsipallikoondise puurivaht Rasmus Ots ütles, et tulemus vastas ootustele. "38 punkti ise panna on väga korralik tulemus. Samas 33 punkti endale visata lasta on liiga palju sellise võistkonna kohta, nagu Luksemburg seda on," rääkis ta. "Oli selline rabe mäng. Kindlasti oli meil ka pingefaktor kallal: pole ju viimase paari aasta jooksul saanud koondisega võidumaitset just valikmängudes tunda. Kindlasti avaldas see mingit mõju."

Otsa sõnul oli head kaitset esimesed 15 minutit ning pärast seda hakkas mäng lagunema. "Lõpuks me terve 60 minuti vältel kindlust enam ei leidnudki. Rohkem mõjus ehk psüühika kui mingisugune oskuste pagas. Oskused, et kaitses ära mängida, on meil kindlasti olemas."

Tagasi üles
Back