Linn kingib värskele ilmakodanikule soovi korral beebipaki

Alanud aastast saavad Viljandi värsked lapsevanemad valida 200-eurose sünnitoetuse ja samas väärtuses beebipaki vahel. Fotol on beebipaki sisu.

FOTO: Viljandi linnavalitsus

Viljandi linnavalitsus pakub alanud aastast värsketele lapsevanematele võimalust valida 200-eurose sünnitoetuse ja samas väärtuses beebipaki vahel.

Beebipakkides on palju asju, mida väikelapsel ja noorel perel vaja läheb. Viljandis pakutavas pakis on meriinovillane tekk, kapuutsiga bambusekiust vannilina, suur meriinovillane pleed, vannirätikute komplekt, kolm paari riidest mähkmeid, neli riidest mähkmesisu ja närimislelu Vulli Sophie.

Viljandi abilinnapea Janika Gedvil on lootusrikas, et vanemad valivad beebipaki, sest see on kokku pandud spetsiaalselt Viljandi lastele, selles olevad esemed on kõrge kvaliteediga, naturaalsest materjalist ja kestavad kaua. «Lähtusimegi ideest, et olgu pigem vähem, aga kvaliteetsemad esemed, mida väike linlane saab kasutada võimalikult kaua,» ütles Gedvil.

Värsked lapsevanemad saavad valida sünnitoetuse ja beebipaki vahel, täites sünnitoetuse avaldust. Avalduse saab täita Viljandi kodulehel www.viljandi.ee/e-teenused või paberil linnavalitsuse hoonetes. Beebipaki näidisega saab tutvuda raekoja sekretäri juures ning selle valinud lapsevanemad saavad paki kätte linnavalitsuse sotsiaalametist aadressil Laidoneri plats 5a.

Tagasi üles