Brit Martin pääses kõrgetasemelisel "Tennis Europe’i" turniiril finaali

Viljandi tennisist Brit Martin pääses Venemaal Himkis peetaval turniiril U14 vanuseklassi Super-kategooria üksikmängus finaali. Foto: Elmo Riig

Viljandi tenniseklubi Fellin kasvandik Brit Martin on parasjagu võistlustules Venemaal Himkis, kus peetakse rahvusvahelist "Tennise Europe'i" U14 vanuseklassi Super-kategooria turniiri ning kindlustas endale tänase võiduga finaalikoha. Viljandlanna on jätkanud võiduhoos ka paarismängus, kus on jõudnud poolfinaali.

Üksikmängus oli neljanda asetusega Martin esimese ringi vaba ning teises ringis oli ta selgelt üle Valgevene esindajast Anastassia Šarmetist 7:6 (5), 6:0. Seejärel alistas Martin Venemaa esindaja Anastassia Jaštšenko 6:3, 2:6, 6:4. Veerandfinaalis mängis Martin kohaliku Ksenja Logviniga ja alistas ta 6:2, 6:2. Poolfinaalis võitis Martin täna venelannat Darja Šadtšnevat 6:3, 6:4.

Finaalis läheb viljandlanna vastamisi venelannade Alina Kornejeva ja Viktoria Milovanova mängu võitjaga.