Käsipallikoondisele panevad õla alla neli siitkandimeest

Eesti käsipallikoondis koguneb järgmisel nädalal, et valmistuda EM-i valikmängudeks Luksemburgi vastu. Eesti väravat valvab Viljandist pärit Rasmus Ots.

FOTO: Tairo Lutter

Eesti rahvusmeeskonda ootavad uue aasta alguses ees kaks 2022. aasta Euroopa meistrivõistluste valikmängu: 16. jaanuaril kohtuvad eestlased Luksemburgiga võõrsil ja kolm päeva hiljem võõrustavad sama vastast Põlvas Mesikäpa hallis. Koondise peatreener Tomas Sivertsson kutsus meeskonda 19 pallurit, nende seas on neli siit kandist pärit, ent mängivad välismaal: Rasmus Otsa, Kristo Voika, Karl Toome ja Karl Roosna.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

EM-i vaheetapil selgitavad kuus koondist kolm pääsejat põhivalikturniirile, kus selguvad 24 parema hulka edenejad. EM-i finaalturniir on 2022. aasta jaanuaris Ungaris ja Slovakkias ning peale korraldajate saavad sinna otsepääsme kaks 2020. aasta EM-i finalisti. Lisaks Eesti ja Luksemburgi paarile on vaheetapil vastamisi Gruusia ja Soome ning Belgia ja Küpros.

Eesti meeskond koguneb järgmisel nädalal, et Käärikul neljapäevases laagris ja pärast paari puhkepäeva Tallinnas mängudeks valmistuda.

Tagasi üles