Rahvarohkelt ööjooksult toodi Viljandisse kaks medalit

Rakveres möödunud laupäeval asetleidnud talvisel ööjooksul tuli naiste arvestuses teiseks viljandimaalane Sille Puhu, kes võitis nii mullu kui tunamullu kohaliku traditsioonilise Staieri jõululujooksu. Foto: Marko Saarm

Eelmisel laupäeval kogunes peaaegu 2000 osalejat Rakverre mõõduvõtule «Eesti ööjooks – talve eri» ja mõlemal, nii kümne- kui viiekilomeetrisel distantsil pääses esikolmikusse ka Viljandimaa sportlane.

Ööjooksude sarja kuuluva talvise mõõduvõtu pikema, kümnekilomeetrise distantsi järel sai pjedestaalile astuda Sille Puhu (Cyclon) (pildil), kes pälvis ajaga 41.20 naiste seas teise koha. Naistest oli kiireim Kelly Nevolihhin (KJK Vike) ajaga 38.01 ning Puhule järgnes kolmandana Irina Savinitš ajaga 41.38.