Suusatajad nopivad ilma trotsides medalikohti

Eelmisel laupäeval peeti Otepääl Eesti meistrivõistlusi murdmaasuusatamises. Naiste viiekilomeetrisel distantsil saavutas Viljandimaa sportlastest parima tulemuse Anette Kasemets Sakala suusaklubist. Foto: Margus Ansu

Suusatajatel on kehvast ilmast hoolimata sel hooajal seljataga juba kaks võistlust: enne jõule, 21. detsembril sai Otepääl teoks Alexela noortesarja esimene etapp ja 28. detsembril peeti Eesti meistrivõistlusi.

Alexela-Hawaii noortesarja murdmaasuusatamise esimesel etapil pälvisid Viljandimaa suusatajad mitu pjedestaaliväärilist kohta. N-11 vanuseklassis sai kolmandale astmele astuda Berit Alliksaar. N-23 vanuseklassis pälvis teise koha Anette Kasemets ja kolmanda koha Mari Uha. Kõik eespool nimetatud esindasid Sakala suusaklubi. Eesti spordiseltsi Põhjakotkas suusataja Teesi Tuul oli N-23 vanuseklassis neljas. N-20 vanuseklassis jäi napilt pjedestaalilt eemale Greete-Liisa Toom, kes oli neljas.