R, 9.12.2022

Laupäev, 4. jaanuar

Sakala
Laupäev, 4. jaanuar
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pärimusmuusika aidas algab täna kell 16 džässikooli tasuta kontsert.
Pärimusmuusika aidas algab täna kell 16 džässikooli tasuta kontsert. Foto: Sille Annuk / Postimees

Viljandi spordihoones algab kell 11 Laste GP Viljandi etapp lauatennises. Vaksali tänav 4.

Pärimusmuusika aidas algab kell 16 džässikooli tasuta kontsert. Laval on  seitse ansamblit, ligi 60 noort rütmimuusikut ning juhendajad Liisi Koikson, Liina Saar, Janno Trump, Lauri Kadalipp, Kalle Pilli, Janno Trump ja Reigo Ahven. Tasuja puiestee 6, Viljandi.

NÄITUSED

Karksi-Nuia kultuurikeskuse teise korruse fuajees Enno Alliku lillemaalid. Sinises saalis on vaadata Ülle Niinemäe fotonäitus "Hetked". Näitused jäävad avatuks jaanuari lõpuni.

Viljandi muuseumis 28. märtsini näitus «Viljandi motiiv», mis tutvustab Viljandist pärit, siin elanud ja tellimustöid täitnud kunstnike loomingut muuseumi kunstikogus. Samuti kajastab see eri ajajärkude kunstiarusaamu, valitsevaid ideoloogiaid ja ühe väikelinna muutumist ajas. Alaliselt on avatud läbi kahe korruse kulgev püsinäitus Viljandimaa ajaloost. Muuseum on avatud T–L kella 10–17. Telefon 433 3316, Johan Laidoneri plats 10, Viljandi.

Viljandimaa hoolekandekeskuses 31. märtsini Viljandi fotoringi näitus «Paganama külm on». Fotode autorid on Kaisa Kass, Kaja Tammesalu, Õie Pak, Madis-Siim Kull, Rait Killar ja Meelis Heli.

Viljandi linnagaleriis «Mitmepalgeline Lapin». Tallinna tänav 11/1.

Tagasi üles