Reede, 3. jaanuar

Sakala
Copy
Pärimusmuusika aida suures saalis on täna algusega kell 19 kavas Koolijazz. Teiste seas esineb Marianne Leibur.
Pärimusmuusika aida suures saalis on täna algusega kell 19 kavas Koolijazz. Teiste seas esineb Marianne Leibur. Foto: Kuvatõmmis

Pärimusmuusika aida suures saalis on täna algusega kell 19 kavas Koolijazz. Tanel Ruben esitleb plaati "Üksi karjääris". Oma etteaste teevad Marianne Leibur, Kalle Pilli ja Janno Trump.

NÄITUSED

Paistu rahvamajas 3. jaanuarini Viljandi fotoringi väljapanek «Natüürmort». Näitusel on oma töödega Marge Tammesalu, Kaja Tammesalu, Õie Pak, Raul Kukk ja Meelis Heli.

Karksi-Nuia kultuurikeskuse teise korruse fuajees Enno Alliku lillemaalid. Sinises saalis on vaadata Ülle Niinemäe fotonäitus "Hetked". Näitused jäävad avatuks jaanuari lõpuni.

Viljandi muuseumis on 28. märtsini avatud näitus «Viljandi motiiv», mis tutvustab Viljandist pärit, siin elanud ja tellimustöid täitnud kunstnike loomingut muuseumi kunstikogus. Samuti kajastab see eri ajajärkude kunstiarusaamu, valitsevaid ideoloogiaid ja ühe väikelinna muutumist ajas. Alaliselt on avatud läbi kahe korruse kulgev püsinäitus Viljandimaa ajaloost. Muuseum on avatud T–L kell 10–17. Telefon 433 3316, Johan Laidoneri plats 10, Viljandi.

Viljandimaa hoolekandekeskuses 31. märtsini Viljandi fotoringi näitus «Paganama külm on». Fotode autorid on Kaisa Kass, Kaja Tammesalu, Õie Pak, Madis-Siim Kull, Rait Killar ja Meelis Heli.

Viljandi linnagaleriis «Mitmepalgeline Lapin». Tallinna tänav 11/1.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles