Jalgpallurid võtsid käsipalluritelt šnitti

Homme kolib tribüünirahvas väljakule: jalgpallifännid peavad sõprusturniiri nii kodulinnas kui Tallinnas.

FOTO: Marko Saarm

Pallid jõuluajaks veeremist ei jäta: homme panevad palli mängu sõpruskonnad saalijalgpalliturniiril ja Tuleviku fännid pealinnas Tallinna Kalevi spordihallis. Uuel nädalal peavad käsipallurid traditsiooniks kujunenud jõuluturniiri, millest muide sai alguse ka jalgpallurite uus traditsioon.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Sõpruskondade turniiril osaleb seitse võistkonda, kes mängivad kõik omavahel läbi ning selgitavad parima. LX Motorsi, MSA Elektri, Hansa Ilutulestike ning Leigola auhindadele peetav turniir leiab aset esimest korda ja see kutsuti ellu sooviga hoida Viljandi spordielu jõulupühade aegu ärksana.

"Käsipallimehed korraldavad juba aastaid oma jõulumängupäeva ja see on väga äge traditsioon – olen ka ise seda mitu korda vaatamas käinud," kõneles Tuleviku klubi kogukonnajuht Marek Tiits. "Et juhtumisi oli spordihoone suur saal 21. detsembril vaba, otsustasime korraldada lõbusa ja pingeteta saalijalgpalliturniiri, et inimesed jõulupraade täis päevade eel natuke sporti tegema tuua. Eks aeg näita, kas sellest kujuneb ka traditsioon. Osalejaid igal juhul jagub," lisas ta.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles