Pealinlased said Viljandist punktilisa

Viljandi HC-l on Eesti meistriliiga mängud selleks aastaks mängitud. Kolmapäeval tuli tunnistada HC Tallinna paremust, liigatabelis ollakse neljandad.

Kolmapäeva õhtul peeti Eesti meeste käsipalli meistriliiga teise ringi viimase vooru kaks kohtumist ning esikolmikusse kuuluvad meeskonnad end üllatada ei lubanud: HC Tallinn alistas Viljandi HC 26:24 (17:11) ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper oli 27:26 (13:10) parem Aruküla/Audentesest.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Viljandi HC ja HC Tallinn mängisid Viljandis. Kodumeeskonnal olid vigastusega eemal kõik kolm võõrleegionäri ja HC Tallinn sõitis siia vaid kaheksa väljakumängijaga.

Kohtumine algas kahe kogenud palluri skoorimisduelliga: viljandlastest tabas kahel korral Kristo Järve ja külalistest Kaspar Lees. Seisult 2:2 viskas HC Tallinn viis vastuseta jäänud väravat ning Rauno Aus tegi kümnendal minutil kiirrünnakust seisuks 7:2. Sama mees ja samal viisil kasvatas peagi edu kuuele punktile ning 18. minutil tuli Leesi väravast 12:4.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.