Linna kõige kallimaid kortereid on veel saada

Trepimäe kõrval asuvas uues kortermajas on müügil kaks korterit.

FOTO: Marko Saarm

Jaanuari lõpuks saavad Trepimäe kõrval Oru tänaval valmis Viljandi ajaloo kalleimad korterid. Nende hind küündib ligi 400 000 euroni ja kaks neist on veel müügis.

Oru tänav 21 korterite müüki vahendav kinnisvaramaakler Anna Volmer Raud rääkis, et kahe korteri vastu on huvi tuntud, kuid tehinguni ei ole veel jõutud. "Huvilised on peamiselt väljastpoolt Viljandit, näiteks siin sündinud inimesed, kes nüüd sooviksid siia naasta,” rääkis Volmer Raud.

Korterite hinda kommenteerides sõnas ta, et need on võrreldavad Tallinna korterite omaga ning tingitud sellest, et Oru tänav 21 objekt on nišitoode. "Majas on üksnes kuus-seitse korterit, see on ehitatud kalda peale ning kasutatud on kvaliteetsed materjale," loetles Volmer Raud põhjusi, mis on hinna üles kruttinud. Tema sõnul on korterite hind kohalikele šokeerivalt mõjunud.

Elanikud saavad uude majja sisse kolida alates jaanuarikuu lõpust.

FOTO: Marko Saarm

Jaanuari lõpus valmiva maja korteritest on praeguseks saadaval kaks: neljatoaline 388 000 ja kolmetoaline 377 000 euro eest.

Oru tänavale kerkiva maja teisel korrusel paiknevas kolmetoalises korteris on ruumi 95 ruutmeetrit ning ruutmeetri hind on seega üle 3900 euro. Teisel korrusel asuv korter on neljatoaline, seal on 106 ruutmeetrit ning ruutmeetri hind on üle 3600 euro. Kokku on majas kolm eluruumidega korrust ja üks maa-alune korrus autode parkimiseks.

Kinnisvarabüroo Arco Vara leheküljel on kirjas, et korterid valmivad 2020. aasta alguseks. B-energiaklassiga kortereid iseloomustavad kõrged laed, suured aknad ja klaasitud rõdud. Ostjale lubatakse ka lummavat vaadet Viljandi järvele ja vanalinnale. Eluruumide seinad on värvitud ning põrandatel on naturaalne puitparkett, esikutes ja abiruumides keraamilised plaadid. Vannitubades ja tualettruumides kasutatakse Orase sanitaartehnikat. Köök on firmalt Noblessa.

Tagasi üles