Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2019/12/11/12803349t1h667e.jpg)
Eelmisel nädalavahetusel panid Viljandi spordikooli neiud Rakvere spordikeskuses Eesti alla 16-aastaste tütarlaste võrkpalli karikavõistluste finaalturniirile kuldse punkti, tulles võitjaks.
«Sel sügisel võitsid tüdrukud rahvusvahelise turniiri Riias ja Eestimaa spordiliidu Jõud meistrivõistlused. Karikavõit oli õnnestumiste tore jätk. Kõik võistkonna 12 liiget andsid võitu oma panuse, olid sportlikud ja eesmärgikindlad,» kiitis treener Merle Keerutaja naiskonda, mille koosseisus mängisid Maarja Allik, Maria Allik, Hanna Koks, Janelle Leenurm, Mia Liiva, Hanna Liise Nälk, Katariina Peipman, Kaisa Rei, Lisandra Sepp, Vanessa Teesalu, Karmen Umsar ja Emma Vilberg.