Pavel Marini tulevik on Tulevikus

Pavel Marin liitub Viljandi Tulevikuga.

FOTO: Koit Nagel

Tuleval aastal Eesti jalgpallimeistrivõistluste kõrgliigas neljandat hooaega alustava Viljandi jalgpalliklubi Tulevik esindusmeeskonnaga liitus rahvuskoondislasest poolkaitsja Pavel Marin.

Aastaid Tallinna FCI Levadias mänginud äärepoolkaitsja Pavel Marin avaldas õnnestunud üleminekutehingu üle heameelt ja kinnitas, et Viljandi Tulevikuga liitumise otsus oli kaalutletud.

"Tundsin peatreeneri ja klubi usaldust ning nägin nende selget visiooni meie koostöö kohta," kõneles Marin. "Mul oli paralleelselt pakkumisi nii Eesti klubidelt kui ka välismaalt ning kui palusin aega, et saaksin kõigi pakkumistega tegelda, oldi Viljandis nõus minu järele ootama."

Oma sõnul langetas Marin otsuse Tulevikuga liitumise kasuks ennekõike sisetunde ajel. "Pikkade vestluste järel peatreeneriga ning oma perega mõistsin, et kõigist pakkumistest on just Viljandi oma see, mis mul silmad põlema paneb. Näen, et mind hinnatakse ja nähakse Tulevikus rollis, kus saan mängulist vabadust, samas olulise rolli meeskonnas ja rohkelt mänguminuteid. See kõik on mulle väga oluline, nagu ka see, et mu pisitütrel on Viljandis hea ja turvaline kasvada. Ootan uue hooaja algust kannatamatult ja usun, et teeme Tulevikuga ilusa hooaja ning rõõmustame oma arvukaid poolehoidjaid."

Klubi juhi Raiko Mutle sõnul püstitati juhtkonnas uueks hooajaks esindusmeeskonna komplekteerimisel kaks peamist eesmärki: säilitada võistkonna tuumik oma mängijate näol ning tuua lisaks tugevaid täiendusi teatavatele positsioonidele.

2018. aastal mängis Pavel Marin pool hooaega Soome esiliiga klubis Kokkolan PV. Rahvuskoondise eest on Marin pidanud üheksa mängu ning löönud ühe värava. Eesti U-21 koondise eest sai Marin kirja koguni 26 kohtumist.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles