Galeriid. Muusikaandelised tudengid andsid juubelihõngulise kontserdi

Kolmapäeva õhtul andsid kultuuriakadeemia muusikamaja tudengid pärimusmuusika aidas saalitäiele inimestele järjekorras kümnenda "MADE" kontserdi.

FOTO: Mailis Laur

Töönädala selgroo murdumisel ehk kolmapäeva õhtul kogunes pärimusmuusika aita saalitäis kuulajaid, et saada osa järjekorras kümnendast kultuuriakadeemia muusikamaja tudengite kontserdist "MADE".

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kahe tunni vältel astus priipääsmega kontserdil lavale üheksa koosseisu, kellel kõigil oli võimalus esitada kahe muusikapala jagu helikunsti. Koosseisud olid moodustatud pärimus-, rütmi- ja koolimuusika tudengitest, nende kõrval tegid artistidebüüdi ka helitehnoloogid. "MADE" märgib laval olevatele tudengitele ühe aine lõppu, sest kontserdisari ongi mõeldud selleks, et tudengid saaksid ansambliaines õpitut kohe laval rakendada.

Kolmapäeva õhtul aida suures saalis antud kontserdi teema oli "Kosmilisus", selle üle said mõtteid vahetada ka laval käinud ansamblid. Esitamisele tulnud muusikavalik oli aga sama piiritu, kui võib paista maailmaruum, ning kõlas ka tudengite enda kirjutatud lugusid.

Tagasi üles