Viljandimaa arenduskeskus tunnustab vabakonna parimaid

Täna on Viljandimaa kodanikeühenduste tänupäev.

FOTO: Kuvatõmmis

Viljandimaa arenduskeskuse eestvedamisel on täna Kolga-Jaani rahvamajas vabaühenduste tänupäev, millel tõstetakse esile maakonna tublisid ja säravaid organisatsioone ning inimesi. Välja kuulutatakse aasta tegu. Kohale tuleb sadakond inimest 35 kogukonnast.

Pressiteates lausub Viljandimaa arenduskeskuse kodanikuühenduste konsultant Jaanika Toome: "Kodanikuühiskond oleme meie kõik, kes me ise tahame oma ja kogukonna elu paremaks muuta."

Tema sõnul on oluline tuua välja ja tähelepanu pöörata just nendele inimestele, kes panustavad kodukoha arengusse, ning avaldada seeläbi austust nende tehtud tööle.

Toome sõnul on aastast aastasse uute eestvedajate pealekasv napp ning seetõttu on oluline märgata ja tunnustada inimesi ja ühendusi, kes oma tegevusega kodukoha elu paremaks muudavad.

Arenduskeskus korraldab Viljandimaa vabaühenduste tänupäeva 2012. aastast, et esile tuua maakonna tublisid ja särvaid organisatsioone ning inimesi. Tänuürituse korraldamist kaasrahastab kodanikuühiskonna sihtkapital.

Tagasi üles