Rikkis, lekib ja laguneb. Õisu elanik pakub kirjelduse järgi Eesti halvimat korterit

Oma osa saab müügikuulutuses ka Õisu bussiühendus muu maailmaga. "Bussiliiklus on piisavalt nii tihe ja tore, et kui tahad kuskile minna või kuskilt tulla, siis kaob küsimus vaba aja teemal üldse ära – sa ootad bussi punktis a või punktis b ja ongi vaba aja teema lahendatud!"

FOTO: Elmo Riig

Ehkki kümnelt veebiportaali soov.ee üleslaetud fotolt vaatab vastu igati korraliku sisustusega neljatoaline korter, kirjeldab müüja seda 7777 euro eest pakutavat eluruumi kui Eesti üht õudsamat kinnisvaraobjekti.

"Arvasid, et oled oma elus juba kõike näinud ja kogenud? Rahakott on puuga seljas ja lausa sügeleb tuulutamist? Siis see koht on sulle!" alustab müüja. "Mis saab rikkis olla, see on, mis saab laguneda, see laguneb, mis saab lekkida, see lekib. Erand kinnitab reeglit – mõni asi toimib ka ..."

Edasi annab müüja teada, et korteris võib katus igal hetkel kaela sadada ning vihma korral võib ka elutoas dušši võtta. Elektrijuhtmed särisevad seina sees ja annavad mahedat valgust. Uusi värve toovad ellu naabrid, kellele tänu maja veetorustikule on võimalik pakkuda suplusvõimalust oma kodus.

"Kui sa pole näinud, kuidas vihm sajab kinnisest aknast tuppa, siis nüüd saad seda imet oma silmaga näha. Aknad on kinni, aga vesi lahmab mööda aknalauda põrandale voolata nagu akent poleks üldse ees!" seisab korteri kirjelduses. "Soovid näha, kui suureks suudavad minna kindlustusfirma agendi silmad? Ürita seda elamist kindlustada ja las kindlustusfirma esindaja tuleb kohapeale elu elamust saama – sina aga saad imetleda päratu suuri silmi ja haudvaikust, sest agent kaotab kõnevõime rutem, kui arvatagi oskad."

Ka Õisu ühistranspordi võimalusi on kirjeldatud ostupakkumises sellisel moel, et müügis olev korter võiks julgelt kandideerida Eesti õudsaima eluruumi tiitlile. Kogu jutuga on aga ilmses vastuolus korterist tehtud fotod, mis lasevad aimata, et tegemist on enamasti üsna kena ja remonditud kohaga.

Vaata kuulutust SIIT

Tagasi üles