Viljandi tennisetreenerid ja klubi kandideerivad aasta parimateks

Aasta rannatennisisti kategoorias on Eesti tennise liit nomineerinud ka Viljandi tennisetreeneri Ott Ahoneni. Tänavu Bulgaarias peetud Euroopa meistrivõistlustel jõudis ta segapaarismängus veerandfinaali.

FOTO: Marko Saarm

Eesti tennise liit selgitab taas välja aasta parimad tennisemängijad ja -treenerid ning parima tenniseklubi. Eri kategooriates on nomineeritud ka siitkandi mängijad ja treenerid Priit Pihl ja Ott Ahonen ning Fellini klubi. Parima väljavalimiseks saavad kuni täna õhtuni alaliidu koduleheküljel hääletada kõik.

Parimaid valitakse 17 kategoorias. Lisaks parimatele reketihoidjatele otsitakse näiteks parimat regionaalse tennise arendajat, kelleks mullu, muide, valiti Viljandi klubi Fellin. Välja selgitatakse parim tegu tenniseplatsil, mille eest antakse aasta fair play auhind, samuti aasta parim turniir, mis korralduse poolest meelde jäi.

Viimati mainitud kategoorias saab hääle anda ka "Airok Viljandi Openile". Viljandi Fellini tenniseklubi on nomineeritud Eesti parima tenniseklubi kategoorias, siinse omanimelise tennisekooli vedaja ja rannatennisist Ott Ahonen on nomineeritud aasta parima rannatennisisti tiitlile ning tema kolleeg Priit Pihl aasta lastetreenerina.

Aasta noortennisistid otsustab treenerite kogu ning aasta seeniortennisistid seeniorspordi komisjon.

Küsitlusele saab vastata siin.

Eesti tennise pidulik aasta lõpu auhinnagala on 15. novembril Tallinnas restoranis Nero.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles