L, 9.12.2023

Laupäev, 9. november

Sakala
Copy
Hetk Metropolitan Opera lavastuse  Giacomo Puccini  «Madame Butterfly» esimesest vaatusest.
Hetk Metropolitan Opera lavastuse Giacomo Puccini «Madame Butterfly» esimesest vaatusest. Foto: forumcinemas.ee

Ugala teatris kell 11 õpetajate teatrifestival «Sillad». Vaksali tänav 7. Viljandi.

Ugala teatris kell 17 «Lotomiljonärid». Vaksali tänav 7, Viljandi.

Sakala keskuses kell 18 Sankt Peterburi näitlejate komöödia «Teil on naljakas! Aga mina abiellun». Tallinna tänav 5, Viljandi.

Pärimusmuusika aidas kell 20 Comedy Estonia esitleb: Mikael Meema «Puhas poiss». Tasuja puiestee 6, Viljandi.

Centrumi kinos 19.55 MET Ooper: «Madame Butterfly». Tallinna tänav 22, Viljandi. 

NÄITUSED

Viljandi linnagaleriis 28. novembrini  Haapsalu graafilise disaini festivali rahvusvaheline konkurss-näitus «Isikupära/Individuality». Tallinna tänav 11/1.

Sakala keskuses 11. detsembrini näitus «Fotograafilised lood». Oma fotograafilisi lugusid näitavad Viljandi fotoklubi liikmed ja sõbrad. Tallinna tänav 5, Viljandi. 

Kõpu Peetri kiriku rõdusaalis Jaanus Siimu fotonäitus Suure-Jaani muusikafestivalist, pööningusaalis Mall Vesilo ja Merike Saaremetsa tekstiilinäitus. Näitusele ja torni pääseb ürituste ajal ja etteteatamisel.

Viljandi muuseumis on 16. novembrini koostöönäitus Eesti ajaloomuuseumiga «Päris ja prii: 200 aastat talurahva vabastamisest Liivimaal, 150 aastat esimesest laulupeost» ja stendinäitus Mulgimaa ajaloost. Tel 433 3316. Laidoneri plats 10.

Kondase keskuses 16. detsembrini on avatud Kristi Kangilaski illustratsioonide näitus, püsinäitusel maalikunstniku ja kooliõpetaja Paul Kondase (1900–1985) maalid, mis kuuluvad Viljandi muuseumi kogusse. Tel 433 3968. Pikk tänav 8, Viljandi.

​Rüki galeriis 9. novembrini Hertta rõivanäitus ja pop-up pood. Sissepääs tasuta. Tartu tänav 7c, Viljandi.

Heimtali muuseumis on jõulukuu lõpuni näitus «Kahlajad ja värvulised». Muuseum on avatud teisipäevast laupäevani kella 9–17.

Karksi-Nuia kultuurikeskuse sinises saalis novembri lõpuni Leonhard Lapini näitus «Noor Lapin» ja teise korruse fuajees Kristi Markovi šaržid. Viljandi maantee 1.

Viljandi spordihoone fuajees 10. novembrini Viljandi fotoringi fotosein «Vol 38». Oma töödega on vaatajate ees  Ülo Teeveer, Riina Ani, Ade Aasmäe, Kairi Roomet, Ester Karm, Inga Teder, Kadri Härm, Jane Vettik, Madis-Siim Kull, Raul Kukk, Kuuno Kuusik ja Meelis Heli. Valiku tegi Raul Kukk. Vaksali tänav 4.

Paistu rahvamajas 12. novembrini Viljandi fotoringi näitus  «Värvikirevus». Oma töödega on vaatajate ees Reelika Vološtšuk, Eeva Vitsut, Annabel Sõlg, Kairi Roomet, Külli Järvis, Inga Teder, Marge Tammesalu, Gen Horret Rand, Sergei Rodiukov, Kuuno Kuusik ja Meelis Heli. Valiku tegi Tiit Lepp Pallaset. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles