Viljandi saab jõuluks mitu uut kaunistust

Jõulukaunistuse näidis Adam BD kataloogist. Sarnased pallid peaksid tulema ka Viljandisse, kuid siia paigaldatavatest dekoratsioonidest saavad inimesed soovi korral läbi jalutada.

FOTO: Adam Bd Tootekataloog

Saabuvaks jõuluperioodiks tuleb Viljandi linnapilti 12 täiesti uut jõuluvalgustuse dekoratsiooni. Riigihanke konkursi võitis ettevõte, kelle nime oli konkursi tingimustes mitu korda nimetatud ja kelle tootekataloogist olid võetud pildid, et linna soovi illustreerida.

Aktsiaselts Adam BD müüb soovitud kolm ümmargust ja läbikäidavat dekoratsiooni ning üheksa postidekoratsiooni linnale 15 267 euro eest. Adam BD ainus firma, kes konkursile oma pakkumise esitas. Riigihanke konkursi reeglites oli ostetava eseme kirjelduses mitu korda viidatud selle firma jõuluvalgustite kataloogile ning linn soovis osta kas konkreetselt kataloogis olevat toodet või selle analoogi.

Kolm suurt maapinnale pandavat dekoratsiooni on sellised, millest inimesed saavad hakata läbi kõndima. Üheksa valgustit kinnitatakse postide külge. Jõulukaunistused peavad linna jõudma 25. novembriks.

Seejärel peab jõuluvalgustuse paigaldamise ja hooldamise hanke võitnud osaühing Elektrikeskus kõik linna jõulukaunistused Viljandisse üles seadma ning tööle panema. Kaunistuste ülespanek ja mahavõtmine läheb maksma 11 166 eurot.

Tagasi üles