Lohutuseotsijate lohutu maailm

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Copy
Kultuuriakadeemia teatrikunsti 13. lend astus esimest korda laiema pulbliku ette tumeda ja mõjusa teemaga. Ruuben-Joosua Palu (vasakult), Marion Tammet, Rainer Elhi, Maria Paiste, Miika Pihlak, Karmel Naudre ja Mihkel Kuusk vaatasid koos peidus pinna alla.
Kultuuriakadeemia teatrikunsti 13. lend astus esimest korda laiema pulbliku ette tumeda ja mõjusa teemaga. Ruuben-Joosua Palu (vasakult), Marion Tammet, Rainer Elhi, Maria Paiste, Miika Pihlak, Karmel Naudre ja Mihkel Kuusk vaatasid koos peidus pinna alla. Foto: Maris Savik

«Kuidas minust sai HAPKOMAH» on hirmuäratav ja sünge pilguheit Eesti narkomaailma.

Ühe meie viimase kümnendi mõjusama ja laiemat ühiskondlikku resonantsi tekitanud kirjandusliku dokumendi, tundmatuks jääda sooviva autori isiklikel kogemustel põhineva raamatu järgi valminud lavastus jutustab troostituid lugusid elust enesest.

Lavastus ei astu moraalse positsioneerimise libedale rajale. Seitse noort pole laval selleks, et neile näpuga näidates hukka mõista. Hääbuvad elud, kustuvad saatused. Rohujuuretasandi kodanikuaktivism anda oma elule keemiline lisandväärtus lõpeb sageli murukamara all.

Tagasi üles