T, 6.12.2022

Koolidest leitud rõivastest saaks väga hea valikuga kasutatud rõivaste poe

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Koolidest leitud rõivastest saaks väga hea valikuga kasutatud rõivaste poe
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sellesse ruumi on kuhjatud kogu varandus, mille Jakobsoni kooli õpilased kevadel koolimajja jätsid. Ruumi tagumises nurgas on kümmekond suusapaari, mis on kooli enda omad, ülejäänu on kõik laste unustatud asjad.
Sellesse ruumi on kuhjatud kogu varandus, mille Jakobsoni kooli õpilased kevadel koolimajja jätsid. Ruumi tagumises nurgas on kümmekond suusapaari, mis on kooli enda omad, ülejäänu on kõik laste unustatud asjad. Foto: Elmo Riig

Kui Viljandi koolides omanikku ootavad rõivad, jalanõud, spordivahendid ja kõik muu kraam kokku korjata, võiks tõenäoliselt avada linna kõige suurema valikuga kasutatud asjade poe.

Ainuüksi selle õppeaasta esimese poolteise kuuga on Jakobsoni kooli garderoobi kaotatud ja leitud rõivaste aknalaud täitunud kümnete pusade, pluuside ja pükstega. Sokke on suur kilekotitäis. Et aga külm aeg pole veel käes, on kooli haldusjuhi Marek Torni sõnul kaotatud asjade tõeline tulv alles ees.

Näiteks kindaid on sel sügisel kooli unustatud vaid kolm ja pool paari, kevadeks võib läinud aastate kogemuse põhjal prognoosida nende hulga kümnekordistumist.

Märksõnad
Tagasi üles