Pühapäeval saavad tüdrukud linnastaadionil harjutada hokimängu

Sel pühapäeval peetakse linnastaadionil perepäeva, kus saab harjutada hokit.

FOTO: Kuvatõmmis

Viljandi naiste jäähokiklubi Fellin Fuuriad ja Viljandi hokikool kutsuvad kõiki pühapäeval, 6. oktoobril kella 12–14 Viljandi linnastaadionile perepäevale.

Hokiklubi loodud Facebooki ürituse kirjelduses on välja toodud, et ülemaailmse tüdrukute jäähoki nädalavahetuse puhul tutvustatakse seda mängu ka Viljandis. Näidatakse, kuidas seda mängida, kuidas varustust selga panna ning millised on siin võimalused selle spordialaga tegelemiseks. Üritust korraldatakse üle maailma samal nädalavahetusel.

Ettevõtmise organiseerija, hokitreener Ott Tootsi ütles, et üles pannakse kolm mänguala, millel saab visata palli ja litrit väravasse, teha harjutusi ning palju muud ette võtta.

Päev on mõeldud igas vanuses tüdrukutele, kuid üritusele on oodatud ka poisid, emad ja isad. Kohapeal tegutsevad Fuuriad ja hokikooli treenerid, pakutakse maiustusi ning lapsi on rõõmustamas "Minionide" ja "Jääaja" tegelased.

Kõigi treeningutele registreerunute vahel loositakse välja auhindu.

Üritust jätkatakse laupäeval, 26. oktoobril kella 12–14 Viljandi jäähallis. Sinna tuleks minna vähemalt pool tundi enne algust, et jõuaks riietuda ning lapse valmis seada. Kaasa tuleb võtta kiiver (sobib ka jalgratta- või rulluisukiiver), sobilikud rõivad, uisud ja soovi korral muud kaitsmed, näiteks sobivad põlve- ja küünarnukikaitsmed.

Soovijatel on võimalik jäähallist uiske laenata kahe euro eest.

Tagasi üles