Põlva Serviti tõusis võiduga Viljandi HC üle uueks liidriks

Tiitlikaitsja Põlva Serviti tõusis kolmapäevases neljanda vooru mängus Viljandi HC alistamisega uueks liidriks. Fotol Viljandi esindussatsi peatreener Marko Koks. Foto: Elmo Riig

Eile mängiti käsipalli meeste meistriliiga neljanda vooru kohtumisi: HC Kehra / Horizon Pulp & Paper alistas HC Tallinna 22:21 (12:7) ja SK Tapa oli 26:23 (14:10) üle Aruküla/Audentesest. Esikohale tõusis aga tiitlikaitsja Põlva Serviti, alistades senise tabelijuhi Viljandi HC 35:22 (16:12).

Kolme vooru järel liidrikohta hoidnud Viljandi HC läks Põlva Serviti vastu õhemas koosseisus, sest nädalavahetusel oli vigastada saanud Sergei Rodjukov ning puudusid ka Robert Lõpp ning kaitseväkke siirdunud Simon Drõgin ja Kevin Pajuväli. Võrdse alguse järel said põlvalased kahe Henri Sillaste värava abil 5:2 ette.

Edasi mängiti rütmis, kus igale Viljandi tabamusele vastas Serviti kahega, 27. minutil tuli Sillaste järjekordsest kiirrünnakust 16:8. Põlvalaste lohakad pallikaotused lubasid mulkidel teha poolaja lõpul 4:0 vahespurdi ning pausile mindi seisul 16:12. Teisel pooltunnil ei jätnud Serviti midagi juhuse hooleks: esimese viie minutiga viskas meeskond viis vastuseta väravat.