Hispaania alistas Viljandis Portugali

Hispaania läks avapoolajal 1:0 juhtima ning suurendas teisel poolajal edu kahele väravale. Teise poolaja keskel lõi Portugal ühe värava tagasi ja üritas lõpuni viiki saada, kuid selleni ei jõudnud.

Hispaania alla 17-aastaste noormeeste jalgpallikoondis alistas Viljandis peetud UEFA sõprusturniiril Portugali 2:1. Kahe suure jalgpalliriigi järelkasvu koondiste kohtumine oli ekspertide hinnangul Eesti meistriliiga parimate klubide mängu tasemel. Pealtvaatajaid kogunes staadionile 312.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Oma voolavuse, kiiruse, söödutäpsuse ja -tugevusega oli see kindlasti Eesti meistriliiga kõrgema taseme meeskondade mängu moodi,» tunnistas kauaaegne jalgpallitreener Aivar Lillevere, kes Viljandi Tulevikus treenib samaealisi poisse.