Käsipalli meistriliiga teises voorus kohtuvad mullused finalistid

Priscilla Õmblus
Copy
Tänases käsipalli meistriliiga kohtumises võõrustab Viljandi HC kell 19 kodusaalis Aruküla/Audentest.
Tänases käsipalli meistriliiga kohtumises võõrustab Viljandi HC kell 19 kodusaalis Aruküla/Audentest. Foto: Elmo Riig

Täna peetakse Eesti meeste meistriliigas kolm kohtumist. Juba teises voorus lähevad esimest korda sel hooajal vastamisi mullused finalistid Põlva Serviti ja HC Tallinn, kes kohtuvad kell 19 Kalevi spordihallis. Avavoorus üllatusvõidud saanud Viljandi HC ja SK Tapa kohtuvad vastavalt Aruküla/Audentesega kodus ja HC Kehra / Horizon Pulp & Paperiga võõrsil.

Viljandi HC sai avavoorus magusa võidu kange konkurendi Kehra üle ning läheb nüüd noolima teist koduvõitu, kui külla saabub Aruküla/Audentes. Mullu kohtusid nad meistriliigas neli korda ja kumbki võitis kaks mängu, kusjuures mõlemad arukülalaste võidud tulid minimaalse paremusega.

"Võit Kehra üle oli muidugi meeldiv, aga eks mäng oli hooaja algusele tüüpiliselt rabe," vahendas käsipalliliit Viljandi HC peatreeneri Marko Koksi öeldut. "Üksteisemõistmine pole veel päris see, mida tahaks. Avapoolajal toimis kaitse hästi, ent rünnakulahendustega peab kõvasti vaeva nägema. Kristjan Koovitit ootame tagasi oktoobri algul ja Oliver Ruut taastub suvisest jalaoperatsioonist."

Aruküla kohta ütles Koks, et sellega oli eelmisel hooajal tegemist. "Neil on seda nooruse uljust piisavalt ja Siim Normaku näol hea väravavaht. Kui vastastel mängida laseme ja veel ise kehvasti viskame, siis võib hätta sattuda. Õnneks on peale kahe puuduja ülejäänud tiim terve ja valmis ning kahe hooaja vahel saime Raiko Roosna naasmise läbi ühe käigu juurde," rääkis treener.

Kolmandas mängus võõrustab HC Kehra / Horizon Pulp & Paper hooaja esimeses kodumängus SK Tapat. Külalised üllatasid avavoorus HC Tallinna, Kehra vandus napilt (25:27) alla Viljandile. Mullu kohtuti kahel korral ja mõlemad mängud võitis 11-kordne Eesti meister Kehra, kodus 26:20 ja Tapal 35:25.

TEINE VOOR

Kell 19  Viljandi HC - Aruküla/Audentes
Kell 19  HC Kehra / Horizon Pulp & Paper - SK Tapa
Kell 19  HC Tallinn - Põlva Serviti
Allikas: Eesti käsipalliliit

Tagasi üles