Ülle tapmises kahtlustatav on naaberküla mees

Sakala andmetel on kahtlusalune sama mees, kellele kuulub osa majast, mille hoovi nähti ohvrit viimati sisenemas,

FOTO: Elmo Riig

Sakala andmeil on tapmises kahtlustataval 30-aastasel mehel Ülle kodupaiga lähistel kaasomandis kinnistu, mille hoovi nähti Üllet viimati koos temaga sisenemas.

Teadaolevalt on mees pärit samast kandist. Ta on õppinud Kärstna koolis ning hiljem Räpina aianduskoolis. Facebookis on ta märkinud oma praeguseks õppimiskohaks Tallinna täiskasvanute gümnaasiumi.

Kahtlustatavale kuulub metsamajandusega tegelev ettevõte, mille majandusaasta aruanded on äriregistri andmeil esitamata. Tuttavate sõnul tegutses mees arboristina ja tegi juhutöid. Sakala andmeil oli tal minevikus majanduslikke raskusi, sest ta oli võtnud paaril korral eri teenusepakkujatelt kiirlaenu ning oli jäänud nende maksmisega hätta. Praeguseks olid need siiski kustutatud. Politseiga kokkupuuteid tal peale paari liiklustrahvi olnud ei ole.

Sakala rääkis mitme inimesega, kes küll teadsid kõnealust meest ja kel oli temaga tööalaseid kokkupuuteid või ühiseid tuttavaid, kuid ükski neist ei osanud teda iseloomustada. Sotsiaalmeedias ta väga aktiivne olnud ei ole, kuid tapetud naine oli tema sõprade hulgas. Ajakirjanik ja fotograaf sattusid paar päeva tagasi loo tarvis materjali kogudes tapmises kahtlustatava maja juurde, kuid hoovi ei sisenenud. Toona ei olnud hoovis näha ühtki autot ega inimest. Mehe naaber ütles toona Sakalale, et nägi tol päeval Üllet bussilt tulemas, mehega tee ääres vestlemas ning hiljem neid koos hoovi minemas.

Eile õhtul tegutsesid mehe majas kriminalistid ning tegid seal uurimistoiminguid. Tema kaitsja on üks Pärnu tippadvokaate Paul Järve.

Tagasi üles
Back