84 000-eurose autoga saab 16 000-eurose auto tasuta kaasa

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Copy
Kulturist Ott Kiivikas pakub Volkswageni Viljandi esinduse reklaamis, et kui osta Touareg, saab T-Crossi tasuta kaasa.
Kulturist Ott Kiivikas pakub Volkswageni Viljandi esinduse reklaamis, et kui osta Touareg, saab T-Crossi tasuta kaasa. Foto: Kuvatõmmis

Tänavu Viljandis avatud Volkswageni esindus pakub oma reklaamnäo Ott Kiivikase sünnipäevale viidates tehingut, millega saab ühe auto ostes teise tasuta kaasa. Kahe auto saamiseks tuleb osta Viljandi esinduses komplekteeritud Touareg, mille letihind on 84 000 eurot.

"Ma pole ise ka kuulnud, et Eestis oleks varem sellist pakkumist tehtud," sõnas Viljandis asuva Volkswageni esinduse V Motors juht Rivo Arula. "Aga püüame end turundada ja suuremalt ette võtta."

Pakkumine on ettevõttel selline, et kes ostab täishinnaga 84 000-eurose Volkswagen Touaregi, saab 15 850 eurot maksva T-Crossi tasuta kaasa. Pakkumine kehtib esimesele kolmele ostjale. Reklaamiga tuli ettevõte lagedale kolmapäeva hommikul ning kella 11-ks oli V Motors saanud juba mitu päringut. Kõik kolm Touaregi ja T-Crossi olid siis veel alles.

Aastaid Viljandis uute autodega kaubelnud Tanel Alliksaar, kes praegu juhib Honda esindust, meenutas, et peaaegu 15 aastat tagasi tegi Citroën sellise pakkumise, kus suure autoga anti väike kaasa. "Toona polnud see vist päriseks, vaid oli kahe-kolme aasta pikkune kasutusõigus," meenutas Alliksaar. Samasuguseid pakkumisi olevat aga aastaid tagasi Eestis veel paaril korral tehtud.

Seda, kui soodne on ühe Volkswageni hinna eest kahe pakkumine, ei osanud Alliksaar arvata. "See on kinni automargis ja esinduses, aga kindlasti võin öelda, et see konkreetne reklaam, mille nad on teinud, töötab väga hästi. See jääb silma ja sellest räägitakse," kiitis Alliksaar märtsist Viljandis tööle hakanud konkurenti.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles