Kristel Raba teenis pitbike’i sarja võidu

Viljandi motoklubi sõitja Kristel Raba võitis Linnamäel peetud pitbike’i karikasarja finaaletapil MiniDirt Semi 88 klassis esikoha, tagades ühtlasi sarja võidu. Foto: Helen Urbanik

Noorte motokrossisõitjate Olerexi karikavõistluste viimase etapiga ühel ajal peeti Linnamäel ka neljaetapilise BucciMoto Pitbike Cupi finaaletapp ning sel võistlusel võisid pjedestaali kõrgeimale astmele astuda kaks Viljandi motoklubi liiget Kristel Raba ja Henri Grünberg.

Kristel Raba võitis MiniDirt Semi 88 klassis, edestades Abja tehnikaringi sõitjat Robin Kahu ja Lauri Maksi. Raba võttis võidu ka sarja kokkuvõttes, kogudes 163 punkti. Järgnesid Lauri Maks 129 ja Jurjis Sigajevs 100 punktiga.