Siinne motojärelkasv näitas ennast pjedestaalil

Priscilla Õmblus
Klassis 85cc polnud Linnamäe krossirajal peetud noorte karikasarja etapil vastast Viljandi motoklubi liikmele Romeo Pikandile (655). Foto: Helen Urbanik

Laupäeval jõudsid lõpplahenduseni noorte motokrossisõitjate Olerexi karikavõistlused ja Eesti meistrivõistlused. Viljandimaa poisid pääsesid Jõgeva külje all Linnamäe rajal asetleidnud hooaja viimasel etapil pjedestaalile kolmes arvestuses ning kõrgeimale astmele võis astuda Romeo Pikand klassis 85cc.

Olerexi noortesarjas peeti tänavu kaheksa etappi ja neli neist, kaasa arvatud viimane, läksid 50cc klassis ka Eesti meistrivõistluste arvestusse.

Viljandi motoklubi kasvandik Ottomar Saag saavutas laupäeval 50cc arvestuses kahe sõidu kokkuvõttes kolmanda koha – esimeses sõidus oli ta viies ja teises kolmas. Esimene oli sel etapil Aston Allas ja teine Lucas Leok. Eesti meistriks tuli kokkuvõttes 169 punkti teeninud Leok. Teise koha pälvis Allas 145 punktiga ning kolmas oli Enri Lustus 122 punktiga. Ottomar Saag sai meistrivõistluste arvestuses 112 punktiga neljanda koha.