Lennukitehasesse tuleb 360 kraadi lava

360 kraadi lava ehitatakse saali keskele, et rahvas saaks nautida pidu DJ-de ümber.

FOTO: Risto Kaljurand

Viljandi Lennukitehasesse ehitatakse 360 kraadi lava, et sellel maha pidada raju pidu. Rahva keskel asuvale lavale astub kaheksa DJ-d, kellest pooled on kohalikud.

Lava ehitatakse saali keskele, et rahvas saaks nautida pidu DJ-de ümber. Nii saab publik näha oma silmaga, kuidas artist oma muusikat loob ja juhib. Lennukitehases pole sellise lavaga üritusi varem tehtud. Ürituse korraldajate sõnul pole sellist kontseptsiooni Eesti klubimaastikul väljaspool Tallinna üldse kasutatud.

Ürituse korraldustiimi kuuluva Risto Kaljuranna sõnul tuli lava idee välismaalt. "Eesmärk on pakkuda inimestele võimalust osa saada uue ülesehitusega peovormist ja tutvuda uute artistidega nii meie kodulinnast kui ka mujalt Eestist," lausus Kaljurand. Tema sõnul on pooled artistidest Viljandist, ühed rohkem ja teised vähem tuntud näod. Sellegipoolest esitavad kõik andekat ja omapärast loomingut.

Pidu on reedel, 6. septembril. Üles astuvad DJ-duo BLVCKOUT ning DJ-d 99sjevidz, HansClyp, Frazece, DEFFENLO, FÖGLE, Valter Preisman ja ANDY V. Ürituse taga on Viljandist pärit noormeeste idufirma repArtist, kes tahavad tuua lavadele rohkem uusi talendikaid artiste.

Tagasi üles
Back