Rahvusnaiskond lõpetas ajaloolise turniiri tasavägise lahinguga

Eesti võrkpallinaiskond tegi Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril võimsa lõppakordi, viies mängu Aserbaidžaaniga viie geimini. Lõpuks tuli siiski võtta vastu 2:3 kaotus. Foto: CEV

Eesti võrkpallinaiskond pidas kolmapäeval Ungaris Budapestis oma viimase Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri alagrupi kohtumise ja hoolimata sellest, et edasi pääseda polnud mingit šanssi, anti vastasele Aserbaidžaanile korralik lahing. Tasavägine viiegeimiline mäng lõppes siiski Aserbaidžaani 3:2 võiduga.

See kohtumine läks Eesti koondisel, mille koosseisus mängisid ka Viljandist pärit Anu Ennok, Kristel Moor ja Kristiine Miilen, eelmistest selles alagrupis vaieldamatult kõige paremini. Otsustava viienda vaatuse suutis Aserbaidžaan oma tähtmängija Polina Rahimova eestvedamisel võita 15:11.