K, 22.03.2023

JYSK laieneb Viljandisse

Tarvo Madsen
, Reporter
JYSK laieneb Viljandisse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Hiljuti sai Jakobsoni ärimaja sinaka värvkatte, mis haakub JYSK-i kaubamärgiga.
Hiljuti sai Jakobsoni ärimaja sinaka värvkatte, mis haakub JYSK-i kaubamärgiga. Foto: Gerthrud Grents

​Juba mõnda aega on Viljandis levinud kuuldus, et äsja Jakobsoni tänava ääres sinaka värvikuue omandanud ärimajja kolib kodukaupu pakkuv tuntud ketipood JYSK. Hoone omaniku sõnul vastab väide tõele ning esialgse plaani kohaselt teeb kauplus uksed lahti sügisel.

Nii Jakobsoni ärikeskuse kui selle vahetus naabruses oleva Centrumi kaubamaja omanike ringi kuuluv Riho Maisa kinnitas, et JYSK tuleb tõepoolest nende rentnikuks. Kaudse kinnituse sellele andis ka hiljuti töökuulutuste portaalis CV Keskus rippunud teade, et JYSK otsib Viljandisse kaupluse juhatajat. Nüüdseks on kuulutus aegunuks märgitud ja sellest võib omakorda välja lugeda, et juhataja on juba leitud.

Maisa rääkis, et Jakobsoni keskuse tuleviku asjus peeti läbirääkimisi juba eelmise aasta lõpust ning juttu tehti mitme potentsiaalse rentnikuga. Kokkulepe JYSK-iga saavutati tema sõnul siiski alles üsna hiljuti. Millisel kuupäeval täpselt kauplus avatakse, ei osanud Maisa veel arvata. «Ei tea, kuidas jõuame, sest ettevalmistamise aeg on olnud jube lühike,» lisas ta.

Jakobsoni keskusest välja koliv mängumaa otsib endiselt sobivaid ruume mõnes teises hoones.

Märksõnad
Tagasi üles