Sisukord
Paberleht
Postimees

Linna projekt on ootel, vaba tahtega ehitatud harjutusväljak aga valmis

3 min lugemist
Laupäeval peeti Paalalinna kooli juures heiteväljakul esimesed võistlused ja kergejõustikuselts Sakala tänas väljaku valmimisele kaasa aitajaid. FOTO: Gerthrud Grents

Laupäeval kuulutas Viljandi kergejõustikuseltsi Sakala juht Tiit Aru avatuks Paalalinna kooli kõrvale ehitatud heiteväljaku, kus saavad harjutada nii noored kui vanemad kergejõustiklased. Linnavalitsuses on aga endiselt sahtlis projekt, mille kohaselt peaks ühel päeval olema rahvusvahelisteks võistlusteks kohane heiteväljak järve ääres.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Lähematel aastatel linna eelarvestrateegias heiteväljaku ehitamiseks raha pole,» ütles Viljandi abilinnapea Kalvi Märtin. «Kui aga peaks avanema võimalus saada toetust mõnest Euroopa Liidu fondist, siis taotleme sealt raha ka heiteväljaku jaoks. Näiteks praegune Pärnu maantee ehitus saab teoks tänu sellele, et tekkis rahastusvõimalus ning linnal oli projekt olemas.»

Eelmise linnavalitsuse tellitud ning mullu mais linnale üle antud projekti järgi saaks ranna lähedusse rajada heitjate harjutusväljaku ning ruumi jääks ka jalgpalliplatsile.

04.06.2020 05.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto