Varik ja Daiders võtsid etapivõidu kindla eduga

Karksi-Nuiast pärit Kert Varikule ja tema lätlasest korvimehele Lauris Daidersile polnud Aravetel külgvankrite Eesti meistrivõistluste etapil vastast.

FOTO: Rauno Kais

Möödunud laupäeval sõitsid külgkorviga mootorrattad ja quadracer'id Aravete krossirajal Eesti meistrivõistluste eelviimase etapi, millel favoriidid võitsid kindlalt: Karksi-Nuia motomehele Kert Varikule ja tema lätlasest korvimehele Lauris Daidersile polnud külgvankritel vastast.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Varik ja Daiders võitsid esimese sõidu stardi ning tegid tempot, millega konkurendid sammu ei pidanud. Seevastu teise koha nimel käis tihe rebimine Gert Gordejevi ja Keit Kivaste, Markus Normaku ja Karl-Albert Kasesalu ning Janis Daidersi ja Tanel Kõivu vahel. Hoolimata Normaku ja Kasesalu ning Daidersi ja Kõivu püüdlustest positsiooni parandada suutsid kõik oma kohta kaitsta ning järjekord püsis muutumatuna ruudulise lipu langemiseni.

Teist sõitu asusid juhtima Normak ja Kasesalu, kuid peagi olid neil sabas tagasihoidliku stardi teinud Varik ja Daiders, kes ootasid mõne ringi oma hetke, kadusid siis taas konkurentidel eest ja võitsid sõidu.

Tagasi üles
Back