Viljandi naised sõudsid endale kirkaima medali

Eesti meistrivõistlused Viljandi järvel. Kaheksapaadis olid Krete Koovit, Kärolyn Mäesaar, Helene Dimitrijev, Laura-Stina Kivistik, Ann Silva Elmaste, Hannabell Ool, Gerli Endrekson, Natalija Garankina ja tüürinaise rollis Mari Vaiksaar.

FOTO: Elmo Riig

Eesti sõudmise meistrivõistluste esimese päeva lõpuks olid võidukad Viljandi naised, kes kaheksapaadiga saavutasid meistritiitli.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Koosseisus Krete Koovit, Kärolyn Mäesaar, Helene Dimitrijev, Laura-Stina Kivistik, Ann Silva Elmaste, Hannabell Ool, Gerli Endrekson, Natalija Garankina ja tüürinaise rollis Mari Vaiksaar sõitnud kaheksapaat võitis konkurente finišis poole paadi pikkusega. Naiste üks treeneritest Robert Jürimaa ütles, et edu oli kindel, kuid see ei olnud seljavõit. Ta kirjeldas, kuidas terve sõidu olid Viljandi naised kõrvuti Tartu paatkonnaga, kuid viljandlaste lõpukiirendus oli võimsam ning kindlustasid sellega endale meistritiitli. Jürimaa sõnul jäid tüdrukud sõiduga väga rahule.​

​Viljandlaste järel sai teise koha Tartu sõudmise ja aerutamise klubi, kolmandad olid Pärnu sõudeklubi naised ja neljandad Pärnu Kalevi sõudekeskuse osalejad.

Tagasi üles
Back