Nädalavahetuse võrkpallivõistlus esitab liiklejatele väljakutse

Centrumi parkla bussijaamapoolses osas pole nädalalõpul võimalik parkida.

FOTO: Peeter Kümmel

Neljapäeva õhtupoolikul suletakse Viljandis Centrumi parkla bussijaamapoolne osa, et katta see reede õhtuks 250 tonni liivaga ning muuta võrkpalliväljakuks. Linnaelanikes on parkimiskohtade kadumine kolmeks päevaks tekitanud pahameelt, seda enam et samal ajal tulvab rahvast pärimusmuusika festivalile. Linnavalitsus parkimises probleemi ei näe. 

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

"Selliseid asju ei peaks teise üritusega samal ajal tegema," ütles Viljandi elanik Kristjan Lust. "Kui nad panevad folgi ajaks ühe parkimisala veel kinni, siis ma ei kujuta ette, kuhu inimesed pargivad. Mul ei ole midagi selle vastu, et linnas korraldatakse võrkpalliturniiri, kuid see oleks võinud toimuda nädal hiljem. Siin ei ole folgi ajal lihtsalt ruumi. Meil on terve järve rand suhteliselt kasutamata ala, mille võiks korda teha ja võistlusi seal pidada." 

Võistluste peakorraldaja Tauno Lipp ütles, et järveäärsetest väljakutest turniiride pidamiseks ei jagu, sest paralleelselt kesklinnas peetava turniiriga on järve ääres noorteturniirid. "Viljandi-suuruses linnas jääb paratamatult väljakutest puudu," nentis Lipp. 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles